Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w trzeci poniedziałek listopada tj . 21.11.2016 roku o godz. 17-tej w budynku NOT sala nr 12 na I piętrze.
Tematem przewodnim spotkania będą stroiki i dekoracje Bożonarodzeniowe.
Bardzo serdecznie zapraszamy